Registrácia

Snurka_B-01

Prihlásiť sa môžete cez tento :  REGISTRAČNÝ FORMULÁR   do 20. septembra 2016 do 24:00 h

 Viac informácií pre záujemcov, ktorí sa plánujú prihlásiť:

Na konferenciu sa môžu registrovať mladí ľudia od 15-30 rokov zo Slovenska so znalosťou anglického jazyka.

(Ak mladí  ľudia budú vyžadovať doprovod staršej osoby, je to možné. Do poznámky pri prihlasovaní je to potrebné uviesť. )

Registračný poplatok bude 3 €, ktorý účastník uhradí pri registrácii na konferencii. Zabezpečený bude, obed, coffee break, prezentačné predmety.

Účastníkom bude možné preplatiť cestovné max do výšky 20 € po doručení vyúčtovania do 7 dní po konferencii. Tlačivá na cestovné účastníci dostanú pri registrácii na konferencii.

Na konferenciu je potrebné priniesť si zariadenie s možnosťou pripojenia na wifi (najvhodnejšie mobil, v krajnom prípade tablet alebo notebook), ktorý účastník využije na kladenie otázok prostredníctvom aplikácie Sli.do.

Na záver konferencie si môžu účastníci vyzdvihnúť potvrdenie o účasti na konferencii.

Počet miest na konferenciu je obmedzený na max. 200 účastníkov.

Po odoslaní  registračného formulára Vám na mail príde informácia, že prihláška bola odoslaná. Organizátor konferencie najneskôr do 25.9.2016 Vám zašle rozhodnutie o výbere účasti na konferencii na Vami uvedenú emailovú adresu. Organizátori budú informovať aj tých záujemcov, ktorí budú odmietnutí.
Účastník, ktorý poslal záväznú prihlášku a nemôže sa z rôznych dôvodov zúčastniť konferencie,  je povinný ihneď informovať organizátora a neblokovať miesto ďalším záujemcov.

Oblečenie na konferenciu.

Nakoľko ide o výnimočnú mládežnícku konferenciu vo výnimočnom prostredí je potrebné aj primerané oblečenie (dress codes)

share-image - kópia (2) share-image - kópia (3)  share-image - kópia (4) share-image - kópia share-image (1) share-image

Ďakujeme.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/a/eae261fe-1f80-451d-85d8-ad3681c6d9cb/rmzk.sk/sub/somtalent/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405